הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים ובמיוחד בשיפור השירות והזמינות ללקוחות ולגולשים עם מוגבלות. לפיכך, אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת האתר שלנו על מנת להפוך אותו לזמין יותר ולנגיש יותר עבור כל אחד ואחת מכם.

נגישות אתר האינטרנט

הנגשת האתר נועדה להפוך אותו לזמין, לידידותי ולנוח יותר לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אנשים בני הגיל השלישי.

אנו עושים מאמצים רבים שהאתר שלנו יעמוד בדרישות של תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג-2013, ברמת התקן הנדרש. כמו כן, אנו מיישמים את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגוןW3C .

התיקונים וההתאמות שבוצעו:

האתר מותאם לדפדפנים הנפוצים;

האתר מותאם לשימוש בטלפון הסלולרי;

האתר מותאם לתצוגה תואמת מגוון מסכים ורזולוציות;

אמצעי הניווט באתר פשוטים וברורים;

תכני האתר כתובים באופן ברור, מסודר והיררכי;

תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה;

למרבית התמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (alt);

האתר מאפשר לשנות את גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl ומקש + במקלדת;

אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.

חשוב לציין כי למרות המאמצים שלנו להנגיש את כל הדפים באתר, ולמרות הפעילות שאנחנו מבצעים כדי לשפר את נגישות האתר, ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח אם תכתבו לנו, באמצעות פנייה בדואר אלקטרוני לרכז הנגישות שלנו tikilevy58@gmail.com.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנו ממליצים מאוד לצרף לפנייה פרטים מלאים ככל שניתן, ובעיקר: תיאור הבעיה; מהי הפעולה שניסיתם לבצע; קישור לדף שבו גלשתם; סוג הדפדפן שגלשתם בו וגרסתו; מערכת ההפעלה שאיתה אתם גולשים; וסוג הטכנולוגיה המסייעת (אם השתמשתם בטכנולוגיה כזו). אנו נעשה ככל שביכולתנו על מנת להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולענות לפניות בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: תיקי לוי

טלפון: 052-5622271

דוא”ל: tikilevy58@gmail.com

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 29.10.2022

הסדרי נגישות מבנים

להלן הסדרי הנגישות הקיימים במשק, אשר ממוקמים בצפון רמת הגולן:

*קיימות חניות נכים בכניסה למשק;

*קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה;

*קיימים שירותי נכים נגישים;

*קיימים שלטי זיהוי והכוונה;

*מותרת כניסה למשק לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.